Головна » 2010 » Серпень » 21 » ЧЄ-2011: Збірна України розгромила боснійців
00:57
ЧЄ-2011: Збірна України розгромила боснійців
У п'ятницю, 20 серпня, національна збірна України з баскетболу, яка грала без травмованого Олексія Печерова, отримала упевнену перемогу над командою Боснії та Герцеговини в рамках відбору до Чемпіонату Європи-2011.

Відкривши рахунок у матчі, господарі заволоділи ініціативою, ведучи завдяки вдалим діям наших великих Кирила Фесенка та Сергія Ліщука, вже до середини дебютної десятихвилинки з рахунком 18:1.

А два поспіль триочкових кидка все того ж Сергія Ліщука за хвилину збільшили перевагу України на дев'ятнадцять пунктів. І лише під кінець чверті боснійцям вдалося дещо скоротити розрив у рахунку - 31:14 на користь підопічних Віталія Чернія.

Протягом наступних десяти хвилин гості намагалися наблизитися до українців, ті ж, у свою чергу, хоч і збавили оберти, гідно тримали удар. За дві з половиною хвилини до завершення другої чверті Олексій Несович влучним дальнім ударом скоротив відставання своєї збірної до - 8, проте Андрій Агафонов, який набрав п'ять очок поспіль, і Кирило Фесенко дозволили Україні піти на велику перерву за рахунку 52:37.

Третя чверть почалася з триочкового Андрія Агафонова, який вразив кільце суперника після вдалих дій Дениса Лукашова в захисті. Потім Кирило Фесенко збільшив перевагу України до двадцяти пунктів.

Втім, поступово баскетболісти збірної Боснії та Герцеговини скоротили відставання, і тільки непогана реалізація дальніх кидків дозволила нашій команді утримати суперника на безпечній відстані - 68:55 перед заключним періодом.

Вже протягом трьох стартових хвилин останньої чверті гості вдруге в матчі зменшили розрив у рахунку до восьми пунктів. Однак українці, у складі яких варто виділити Максима Пустозвонова, зупинили ривок суперника, а на останніх хвилинах поєдинку підтвердили власне лідерство надійної грою в захисті і результативними атаками, отримавши свою другу перемогу в кваліфікаційному турнірі до Чемпіонату Європи 2011 року.

Баскетбол. ЧЄ-2011. Кваліфікаційний турнір

6-й тур

Україна - Боснія і Герцеговина - 87:69 (31:14, 21:23, 16:18, 19:14).

Україна: Максим Пустозвонов - 17 очок + 3 підбора, Кирило Фесенко - 15 очок + 7 підборів + 4 блок-шоти, Сергій Ліщук - 14 очок + 4 підбори, Андрій Агафонов - 13 очок + 4 підбори, Дмитро Глєбов - 10 очок + 7 передач + 3 підбори.

Відзначимо, що в іншому матчі Угорщина обіграла Македонію з рахунком 85:82.

Нагадаємо, що 17 серпня збірна України програла свій 4-й матч у рамках відбору до Чемпіонату Європи-2011.

За матеріалами: ukrbasket.net
Категорія: Спорт | Переглядів: 868 | Додав: kr@vchenko | Рейтинг: 0.0/0