Головна » 2010 » Серпень » 16 » Начальники Renault F1 вимагають результатів!
14:27
Начальники Renault F1 вимагають результатів!
Влітку змагання F1 підходять до свого екватора, після цього буде вирішена і доля російського пілота екстра-класу Віталія Петрова, вважають спортивні аналітики «Формули 1».

Саме влітку в багатьох формульних стайнях починають з'являтися вакансії, продовжуються контракти на наступний рік, полягають нові. Агенти престижного спортивного змагання придивляються різних автогонщика, гарячково шукають нові таланти, здатні в майбутньому прославити стайню своїми блискучими заїздами і високими результатами. Влітку змагання F1 підходять до свого екватора, після літнього часу буде вирішена і доля російського пілота екстра-класу Віталія Петрова, вважають спортивні аналітики «Формули1».

Керівництво топ-команд McLaren, Red Bull, Ferrari, Mercedes уже заявило, що не має наміру змінювати склади пілотів. Тому в даному питанні представляє інтерес команда Renault, за яку виступає росіянин. Напарник росіянина поляк Роберт Кубіца зі стовідсотковою ймовірністю залишиться в стайні Renault. Такої впевненості, на жаль, немає, коли мова заходить про подальше пілотуванні Петровим болідів саме цієї стайні.

Ерік Булье, шеф Renault F1, ще на початку сезону поставив перед своїми пілотами мета, щоб «рідна стайня» посіла четверте гідне місце, потіснивши з нього Mercedes GP. Роберт Кубіца в рамках команди останнім часом, як відзначали спортивні аналітики, приніс багато корисних заїздів і, показавши прекрасні курси водіння найшвидших авто у світі, зайняв почесне для себе 6 місце, набравши в цілому 83 очки. Віталій Петров перебуває на 15 місці. Звичайно, Ерік Булье робить певні знижки на недосвідченість росіянина, який тільки в цьому сезоні дебютував у чемпіонаті F1. Але терпіння француза не може бути вічним. Адже за останні дев'ять гонок сезону пілот з Росії зміг повною силою продемонструвати - що таке російська автошкола - тільки в двох і заробити всього шість очок. Самому росіянину зрозуміло, що для змагань такого рівня подібний результат вважається провалом.

Ще навесні здавалося, що Петров міцно закріпитися у французькій стайні, так як для початківця гонщика кар'єра росіянина складалася вельми вдало. Нагадаємо, що перші свої очки російський пілот боліда Renault набрав вже на 4-му етапі Чемпіонату світу Гран-прі Китаю. На трасі в Шанхаї Петров фінішував сьомим, поступившись переможцю британському пілоту стайні McLaren Дженсон Баттон 47,2 секунди. Тоді в активі росіянина було 6 очок, і він зайняв 12-е місце. Для самого пілота такий результат був обнадійливим, раді були і російські уболівальники, пильно стежили за кар'єрою свого співвітчизника. Адже росіянину вдалося випередити «грізного Міхаеля Шумахера», хай в цьому сезоні, за власним зізнанням, знаменитий німець про чемпіонство не думає. Петров був щасливий, що вперше фінішував і набрав свої перші очки. Причому, як відзначала менеджер Петрова Оксана Косаченко, сама гонка була дуже складною, тому що по ходу заїзду кілька разів мінялися погодні умови. Але правильна тактика, обрана гоночним інженером Петрова Марком Слейда, дала свої позитивні результати. Марк Слейд вирішив, що не слід зайвий раз заїжджати в бокс і не міняти покришки. Віталій виконав дуже «акуратний заїзд» на першому комплекті своїх покришок. Нагородою стала світова автошкола, вартість навчання в якій була зарахована як перший важливий досвід у професійному пілотуванні.

Під час першої сесії тренувальних заїздів "Гран-прі Іспанії" Віталій Петров показав дев'ятий результат. Разом з тим, Петров не зумів зберегти і примножити свої результати, опустившись на 15 місце. Булье все ще сподівається, що росіянин реалізує свій потенціал, який у нього є. В іншому випадку долю єдиного поки російського гонщика F1 неважко передбачити. Тому росіянину необхідно терміново перемагати.
Категорія: Спорт | Переглядів: 1011 | Додав: INDRA | Теги: авто, спорт, Гонки | Рейтинг: 0.0/0