Головна » 2010 » Липень » 25 » Формула-1. Алонсо виграв Гран-прі Німеччини
18:26
Формула-1. Алонсо виграв Гран-прі Німеччини

"Феррарі" зайняла перше та друге місце Гран-прі Німеччини: після Алонсо другим до фінішу прийшов Маса, а третю сходинку окупував Феттель.

Пілот "Феррарі" Фернандо Алонсо виграв 11-й етап чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Німеччини.

Другим фінішував його напарник Феліпе Маса, а третє місце зайняв Себастьян Феттель ("Ред Булл"), що стартував з поула.

Лідер чемпіонату Люіс Хемілтон ("Макларен") став четвертим і зберіг першу сходинку в загальному заліку.
Для Алонсо і його команди це друга перемога в поточному сезоні.

Багато що в цій гонці вирішилося вже на перших її секундах, коли Феттель програв старт пілотам "Феррарі", причому в лідери вийшов не Алонсо, що стояв другим на стартовому полі, а Масса, який був третім. Інший пілот "Ред Булл" Марк Веббер пропустив вперед Хемілтона.

Феттель відкрив хвилю піт-стопів, але користі з цього не зробив, як і Дженсон Баттон ("Макларен"), який, навпаки, зупинявся в боксах пізніше за інші - розстановка у пелотоні практично не змінилася.

Надалі Феттель тримався в темпі двох "Феррарі", але реально поборотися за перемогу не зміг. Німець стартував з першої позиції вже в шостий раз в сезоні, і лише одного разу йому вдалося конвертувати поул у перемогу.

Дуель Алонсо і Маси завершилася на 49-му колі. Бразильцеві, який на той момент лідирував в гонці, передали по радіо, що його напарник йде швидше, і незабаром Маса пропустив Алонсо вперед практично без боротьби.

"Макларен", немов на підтвердження слів Хемілтона про те, що його команда зараз є лише третьою за силою, не змогли претендувати навіть на подіум, але зберегли дві верхні рядки в загальному заліку.