Головна » 2010 » Липень » 16 » Ліга Чемпіонів: Динамо дізналося першого суперника
14:03
Ліга Чемпіонів: Динамо дізналося першого суперника

Сьогодні, 16 липня, у штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

На цій стадії відбору стартує київське Динамо, яке в нечемпіонской групі потрапило до числа сіяних команд разом з пітерським Зенітом, амстердамським Аяксом, турецьким Фенербахче і португальській Брагою.

Кошик несіяних команд склали шотландський Селтік, румунська Уніря, грецький ПАОК, швейцарський Янг Бойз і бельгійський Гент.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд

Шлях нечемпіонів

Аякс (Голландія) - ПАОК (Греція)

Динамо (Київ, Україна) - Гент (Бельгія)

Янг Бойз (Швейцарія) - Фенербахче (Туреччина)

Брага (Португалія) - Селтік (Шотландія)

Уніря (Румунія) - Зеніт (Росія)

Нагадаємо, у разі успішного подолання третього кваліфікаційного раунду, Динамо чекає ще один плей-офф етап, в якому вже будуть розігруватися путівки в груповий раунд Ліги Чемпіонів.

Також паралельно відбулося жеребкування третього відбіркового раунду в групі чемпіонів.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд


Шлях чемпіонів

Група 1:

Металлургс (Лієпая, Латвія) / Спарта (Прага, Чехія) - Інтeр (Баку, Азербайджан) / Лех (Познань, Польща)

Актобе (Казахстан) / Олімп (Руставі, Грузія) - Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль) / Железнічар (Боснія)

Шериф (Тирасполь, Молдова) / Дінaмo (Тірана, Албанія) - Дінaмo (Загреб, Хорватія) / Копер (Словенія)

Літекс (Ловеч, Болгарія) / рударів (Македонія) - Біркіркара (Мальта) / Жиліна (Словаччина)

Левадія (Таллінн, Естонія) / Дебрецен (Угорщина) - Базель (Швейцарія)

Група 2:

АІК (Стокгольм, Швеція) / Женесс (Люксембург) - Лінфілд (Сев.Ірландія) / Русенборг (Тронхейм, Норвегія)

Партизан (Белград, Сербія) / Пюнік (Єреван, Вірменія) - Екранас / ХІК (Хельсінкі, Фінляндія)

БАТЕ (Борисов, Білорусія) / Хафнарфьордур (Ісландія) - Копенгаген (Данія)

Богеміанс / ТНС (Уельс) - Андерлехт (Бельгія)

Омонія (Кіпр) / Ренова (Македонія) - Зальцбург (Австрія) / Торсхавн (Фарери)

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів пройдуть 27/28 липня на полях команд, вказаних першими, відповіді - 3 / 4 серпня.

СПОРТ Bigmir) net

На Цій стадії відбору стартує Київське Динамо, Яке в нечемпіонській групі потрапили до числа сіяніх команд разом з пітерськім Зенітом, амстердамськім Аяксом, турецький Фенербахче і португальського Брага.

Кошик несіяніх команд склалася шотландській Селтік, Румунська Уніря, грецьким ПАОК, Швейцарський Янг Бойз і бельгійській Гент.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційній раунд

Шлях нечемпіонів

Аякс - ПАОК

Динамо - Гент

Янг Бойз - Фенербахче

Брага - Селтік

Уніря - Зеніт

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду ліги Чемпіонів пройдуть 27/28 липня на полях команд, вказаніх першими, відповіді - 3 / 4 серпня.

Нагадаємо, у разі успішного подолання третього кваліфікаційного раунду Динамо чекає ще один плей-оф етап, в якому вже будуть розігруватіся путівкі в груповий раунд ліги Чемпіонів.

СПОРТ Bigmir) net

Категорія: Спорт | Переглядів: 325 | Додав: kr@vchenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]